אודות

מחפשים חברת סיעוד? מצאתם!

חברת סיעוד “ליאן שירותי סיעוד”.

חברות סיעוד מטרתה לדאוג לכלל ההיבטים הנוגעים לסיעוד קשישים. חברת סיעוד מקצועית תציע מגוון שירותים: סיעוד קשישים בביתם, סיעוד קשישים בבית אבות או במוסד רפואי אחר, מטפלים סיעודיים צמודים, מטפלים סיעודיים זרים, שירותי אחות ועוד. חברות סיעוד תציע מטפלים סיעודיים אשר יבצעו את מכלול הצעדים הנדרשים לטיפול באדם הסיעודי בהתאם לתפקידם. הצורך בסיעודיות בחברה הישראלית’ והעולמית עולה באופן מתמיד ומסיבות שונות. עם גידול האוכלוסייה, קיים הצורך לסיעוד בשל הזדקנות האוכלוסייה, פציעות ומומים מולדים. כך לדוגמא, עם העלייה ובאיכות החיים, עולה הצורך והדרישה לטיפול מקצועי בקשיש באופן שיספק לו איכות חיים מיטבית ובטיפול שיאפשר אריכות ימים.

קיימות חברות סיעוד רבות, ואולם כיצד תדעו איך לבחור חברת סיעוד מתאימה? חברות סיעוד רבות אינן מספקות שירות שבא בקנה מידה אחד עם אמינות ומסירות. התוצאה יכולה להיות כי חיי קרוביכם יופקדו בידי מי שאינם ראויים לכך ושאינם מבצעים את תפקיד הסיעוד כראוי. טרם בחירת חברת סיעוד יש לערוך סקר מקיף אשר יבדוק את אמינות חברת סיעוד מסויימת ואת ניסיונה בתחום הסיעוד. כמו כן יש לבדוק שחברת הסיעוד בעלת המלצות ולקוחות הממליצים על שירותי חברת הסיעוד ועל אופן הטיפול בלקוחות הסיעודיים. בדיקה שכזו יכולה להיות טרחה במידת מה, אך תבטיח לטווח הארוך כי מקורביכם יטופלו על ידי הגורם המתאים ביותר. וודאו שאתם מפקידים את חיי האנשים החשובים לכם בידי הידיים הנכונות.

חברת סיעוד מקצועית אשר מספקת מענה מהיר.שירותי סיעוד

ליאן שירותי סיעוד הינה חברת סיעוד המטפלת בצרכים הטיפוליים היומיומיים של כל מטופל במהירות וביעילות. אבל לא רק הסיעוד מסמן את ההתפתחות של שיטת טיפול חדשה הרואה את המטופל במרכז הראייה הטיפולית. עם שיפור היכולת והאוטונומיה, חברת ליאן שירותי סיעוד אמונה על התייחסות לקהילה הסיעודית, עונה על הצרכים לטיפול אקוטי וכרוני, וגם מספקת תמיכה רגשית, מידע והדרכה לשימוש בשירותים שונים, רווחה טריטוריאלית, חינוך לבריאות ותמריצים להשתתפות פעילה ומודעת בתהליך של מניעה וטיפול במחלות. בשנים האחרונות קיים פיתוח עמוק בענף הסיעוד. פיתוח ענף הסיעוד משפר את הקשר וההמשכיות של טיפול בין בתי חולים, מוסדות מקומיים ורופאים כלליים.

יחודו של הסיעוד בחברתנו נובע מאופי פעילותה המקצועי, הן מבחינה הבריאות והן מהבחינה השירותית. בתודעת המטופלים הידיעה כי ליאן שירותי סיעוד הינה חברת סיעוד מהמקצועיות ביותר שראו, כך שהטיפול הינו מצוין והתגובתיות הינה מהירה. השירות הסיעודי שאנו מציעים כחברת סיעוד הינו בעל פיקוח רפואי ויכול למנוע מכם המתנות ארוכות בתקופות חיפוש ועלויות גדולות יותר. השירותים שחברת הסיעוד “ליאן שירותי סיעוד” מספקת הינם: מדידה של לחץ דם, קצב לב, הרוויה, קומפרסים ותחבושות, מתן תרופות באמצעות זריקות, הזרקה תוך שרירית, תוך ורידי תת עורית, חיסונים, בדיקות דם בבית, מדידה מהירה של רמת סוכר בדם, כולסטרול, טריגליצרידים, ניהול והחלפה של צנתרים, הסרת תפרים, טיפול להחזרת נוזלים תוך ורידים ועוד. בחירה נכונה של חברות סיעוד תיטיב עם האדם הסיעודי מבחינה טיפולית ותתרום לטיפול בו.

חברת ליאן שירותי סיעוד היא חברת סיעוד אשר מספקת סל שירותים רחב בכל תחומי הסיעוד

אנו חברה מנוסה עם ניסיון של למעלה בעשור בתחום, באמצעות ניסיון חסר תקדים וצוות עובדים מקצועי ומיומן

מובטח לכם טיפול מקצועי וראוי, בדיוק כפי שמגיע לכם

 

ליאן שירותי סיעוד-תמיד איתכם

חברת סיעוד “ליאן שירותי סיעוד”.

להזמנת חברת סיעוד ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו: 050-8308218

דילוג לתוכן