אחות סיעודית

מחפשים חברת סיעוד? מצאתם!

חברת סיעוד “ליאן שירותי סיעוד”.

מחפשים אחות סיעודית? מצאתם!

 

אחות סיעודית עם שנים של ניסיון

שירות אחות סיעודית מיועד לאנשים שאינם ברי יכולת תפקוד או בעלי יכולת תפקוד ירודה בשל סיבות שונות ומגוונות. אחיות סיעודיות מלוות את המטופל, ושירותה מאפשר טיפול באמצעים רפואיים נרחבים ומתקדמים. טיפולים רפואיים או מדדים רפואיים הנבדקים בבתי חולים רגילים במצבי אשפוז שונים נעשים באמצעות שירות של אחיות בית החולים, אשר מטפלות במספר רב של מאושפזים. כמו כן, אין מדובר באחות קבועה אלא בסבב אחיות מתחלפות, כך שהמידע הרפואי המלא לא נתון בידי אחות אחת אלא בידיהן של מספר אחיות אשר לומדות את החומר רפואי של מטופלים רבים. אחות סיעודית מטעם ליאן שירותי סיעוד תלווה את המטופל באופן אישי, תלמד את התיק הרפואי, תפעל באופן מקצועי בהתאם למידע הנתון בידיה ותדע להגיב במהירות הנדרשת. זמינותה של אחות סיעודית פרטית היא מידית, כך שהמטופל לא צריך להמתין להגעת אחות. הדבר חשוב עד מאד במצבי מצוקה ובמצבי חרום, כאשר המטופל נזקק לעזרה באופן מידי. חיפוש אחר שירות אחיות סיעודיות יכול להיות מייגע. ההליך כרוך בחיפושים במדיות השונות, ריאיון המועמדים, סקירת המלצות, בירור רקע וניסיון וכו’. חשוב לוודא כי הגוף שבחרנו בו לספק עבורנו את השירות הסיעודי הינו גוף מוכר על ידי הרשויות ושהינו גוף מקצועי. כמו כן, חשוב לבדוק מה הם האזכורים הנוגעים לגוף המספק שירות סיעודי וכי מדובר בגוף המספק שירותי סיעוד מקצועיים.

אחות סיעודית – מקצועיות חסרת פשרות!

שירות אחיות אשר ניתן באופן פרטי על ידי חברת ליאן שירותי סיעוד הינו שירות מקצועי ובעל רזומה ממושך של תוצאות מוכחות. שירות אחות סיעודית באמצעות חברתנו יבטיח את הטיפול באדם הסיעודי באופן צמוד כך שכל המידע הרפואי יהיה מרוכז בידי אחיות סיעודיות אחת אשר תכיר את המטופל ותטפל בו בהתאם למצבו.

הצורך במעקב צמוד אחר מצבו של המטופל הינו נחוצים לצורך טיפול בו. אחות סיעודית תדע לעשות את הדבר באופן המקצועי ביותר כך ששינויים במצב המטופל ובמדדים רפואיים יבואו לידי ביטוי באמצעות נקיטת צעדים רפואיים בהתאם על ידי אחות סיעודית. חברת ליאן שירותי סיעוד הינה חברה מקצועית בתחומה, המספקת שירות אחיות סיעודיות באמצעות אחיות מקצועיות שהינן ללא רבב ושמתוקף תפקידן מסורות לתפקידן ומטפלות באדם הסיעודי במקצועיות הנדרשת.

חברת ליאן שירותי סיעוד הינה חברת סיעוד מקצועית אשר בבסיס ראייתה עומדת טובת המטופל וטיב השירות שחברתנו מספקת. אנו מאמינים שכחברה מספקת שירות רפואי שיש, אנו צריכים לעשות את המיטב על מנת להבטיח את השירות הטוב ביותר עבור המטופלים השונים. אנו מבינים את האחריות שבנטילת אחריות באשר למטופלים סיעודיים, ועושים את המיטב על מנת להבטיח את השירות הנאות ביותר שיוכל האדם הסיעודי לקבל. רף המצוינות שחברתנו עומדת בו יוכל להעניק לכם שקט נפשי ולחסוך לכם זמן, מאמץ וקושי בחיפוש אחר חברה סיעודית.

 

אחות סיעודית לטיפול במצבים סיעודיים שונים.
להזמנת אחות סיעודית ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו:  050-8308218

 

ליאן שירותי סיעוד-תמיד איתכם

חברת סיעוד “ליאן שירותי סיעוד”.

להזמנת חברת סיעוד ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו: 050-8308218

דילוג לתוכן