ביטוח סיעודי

מחפשים חברת סיעוד? מצאתם!

חברת סיעוד “ליאן שירותי סיעוד”.

מחפשים ביטוח סיעודי? מצאתם!ביטוח סיעודי

ביטוח אמין ובטוח.
ביטוח לכל החיים.
שירות ללא פשרות.
ביטוח למצבי סיעוד שונים.
צוות עובדים מקצועי.

ביטוח סיעודי אשר מתאים למצבים שונים
בטוח סיעודי נועד להבטיח את תפקודו של אדם אשר יכולת תפקודו נפגמה בעקבות זקנה, מום, מחלה או פציעה. לא תמיד קל לחשוב על עצמנו כסיעודיים או על בני משפחה אשר נמצאים במצב המוגדר. הנכון בכל מצב הוא לדאוג לעתידנו. ברור כי דאגה מראש באמצעות ביטוח למצבי סיעוד מתוכנן יכולה לשנות את מצבכם העתידי. ביטוח למצבי סיעוד יכסה אתכם במידה ותזדקקו לטיפול או לליווי במצב של מוגבלות תפקודית. הדבר נכון גם לבני משפחה קשישים או אנשים שהנכם חפצים בביטחונם. הביטוח הסיעודי מכסה כל מקרה המצריך טיפול רפואי מכל סוג שהוא או ליווי ייעודי עבור אדם סיעודי גם אם מדובר באדם המתפקד באופן חלקי. הביטוח יכסה אתכם במקרים של תאונה או מחלה. ביטוח סיעודי הינו מוצר המשרת חלק נרחב באוכלוסייה. לעתים מדובר בביטוח סיעודי אשר יכול להציל חיים בשל קושי להתקיים כלכלית במהלך תקופת הסיעוד. טיפול סיעודי כרוך לעיתים בהוצאות כלכליות רבות שאין באפשרות האדם הסיעודי או בני משפחתו לעמוד בהן, כך שביטוח סיעודי מהווה כיסוי כלכלי עבור אותן הוצאות במצבים אלו. תכנון מראש של ביטוח סיעודי יחסוך לכם זמן וכסף. המלצתנו היא לסקור את הביטוחים השונים ולבחור בביטוח הטוב ביותר. בשוק הביטוחים קיימים מאכרים רבים אשר מנצלים מצבי מצוקה להוצאת כספים מן המבוטחים. לכן לא מומלץ להמתין לרגעי מצוקה בהם כושר קבלת ההחלטות נפגם, ולתכנן את הביטוח הסיעודי מראש.

 

ביטוח סיעודי – אמינות ומקצועיות

חברת ליאן שירותי סיעוד הינה חברה מקצועית את מתחייבת ללוות אתכם בכל עניין שהוא. במידה ויגיע מצב בו תצטרכו מימוש הביטוח הסיעודי על מנת להבטיח את שלומכם במצב סיעודי ולקבל את התמורה, נעמוד לרשותכם ונוודא כי האדם הסיעודי יקבל את מלוא זכויותיו כפי שסוכם בהסכמי הביטוח הסיעודי. אנו מתחייבים לשמור על טובתו של האדם הסיעודי ומאמינים כי ביטוח סיעודי צריך לראות בראשונה את טובתו של האדם הסיעודי. בכל שאלה בעניין ביטוח סיעודי, אתם מוזמנים לפנות אלינו לשירות הלקוחות ונשמח לשרת אתכם.

חברות ועוסקים שונים בתחום הביטוח מנסים לנצל את אותם מצבי מצוקה בהם אנו מקבלים החלטות שגויות בעקבות מתחים וחוסר ריכוז. יש לבדוק כי הביטוח נעשה אל מול גורם מוכר ומקצועי אשר מומחה בתחומו ורואה את טובת המבוטח לנגד עיניו. כמו כן, מומלצת סקירה של מספר חברות ביטוח על מנת לבדוק ולוודא שהחברה שבחרתם הינה החברה הנכונה עבורכם. חברת ליאן שירותי סיעוד עורכת בדיקה מקצועית אל מול חברות ביטוח שונות, ויודעת להתאים עבורכם את חברת הביטוח המקצועית והאמינה ביותר.

ליאן שירותי סיעוד מספקת ביטוח סיעודי בעל מחירים הוגנים. ביטוח סיעודי בליאן שירותי סיעוד נבחר בקפידה לאחר בדיקה מקצועית ממושכת אל מול גורמים שונים בתחום הביטוח על מנת להבטיח כי אדם סעודי יקבל את המגיע לו במידה והוא יצטרך לממש את הביטוח הסיעודי. הביטוח הסעודי בלב

ביטוח סיעודי אמין ומשתלם
להזמנת ביטוח סיעודי ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו: 050-8308218

 

ליאן שירותי סיעוד-תמיד איתכם

חברת סיעוד “ליאן שירותי סיעוד”.

להזמנת חברת סיעוד ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו: 050-8308218

דילוג לתוכן