בית אבות סיעודי

מחפשים חברת סיעוד? מצאתם!

חברת סיעוד “ליאן שירותי סיעוד”.

מחפשים בית אבות סיעודי? מצאתם!

בית אבות סיעודי ברחבי הארץ.
צוות מקצועי ומסור.
בתי אבות סיעודים עבור מצבי סיעוד שונים.
פעילויות ספורט ופנאי.
נוחות והנאה בבתי אבות סיעודים

בית אבות סיעודי על ידי חברה מקצועית – מה זה ולמה זה כדאי?בית אבות לסיעוד
בתי אבות סיעודים הינם מוסד רפואי, בין אם פרטי או ציבורי. תפקידו של בית אבות סיעודי הינו לדאוג לצרכיו של האדם הסיעודי שזקוק לסיעוד בשל גילו ומצבו הרפואי. הדגש בבית אבות סיעודי הוא לדאוג לליווי צמוד עבור המטופל שיכולת התפקוד שלו ירודה או שאינה קיימת. בבית אבות סיעודי ניתנים שירותים רפואיים באמצעות צוות רפואי הנוכח בבית האבות במשך כל רגע נתון. כמו כן, בית אבות סיעודי ידאג לתזונה בריאה, לפעילויות גופניות ולפעילויות חברתיות בהן חוגי העשרה וחיי חברה, זאת בהתאם למהותו ולהעדפותיו של בית האבות. בתי אבות סיעודים בעצם מהווים בית עבור האדם הקשיש, כאשר הוא נועד לספק את כל צרכיו באופן שייטיב עם האדם הקשיש. בבתי אבות סיעודיים מחלקות שונות בהתאם למצבו של האדם: גריאטריה, מחלקה לתשושי נפש וכו’.

 

בתי אבות סיעודים באמצעות ליאן שירותי סיעוד מספק טיפול סיעודי 24 שעות ביממה ומסוגל לטפל בצרכי הבריאות הגופניים ונפשיים שלך, עובד בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע בתחום בריאות ומשפחתך. האחיות שלנו נתמכות על ידי צוות של עוזרי טיפול מסורים שיסייעו לך לפעילות היום יומית. האחיות שלנו מאומנות היטב כדי לטפל בצרכים של חולים מסוגים שונים כך שחייהם יהיו נוחים ככל האפשר.

 

בית אבות סיעודי – היתרונות שלנו…בית אבות סיעודי
חברת ליאן שירותי סיעוד שמה לה למטרה לדאוג לטובת קהל לקוחותיה. כך אנו דואגים כי השירותים הניתנים באמצעות ליאן שירותי סיעוד יהיו הטובים ביותר שניתן להציע. אנו עושים את המרב במטרה לספק את לקוחותינו באופן הטוב ביותר, כפי שצריכה לעשות חברה נותנת שירות.

 

בית אבות סיעודי באמצעות ליאן שירותי סיעוד הינו בתי אבות מקצועים. מטרת בית אבות סיעודי היא לדאוג לרווחת המטופלים ולצרכיהם כך שיחושו ביטחון תזונתי, רפואי, ייהנו מחיי חברה ומפעילויות שונות ויהיו מרוצים משהותם בבית האבות הסיעודי יחד עם צוות רפואי מקצועי אשר ילווה את הדיירים באופן צמוד וידע לתת מענה בכל עניין שהוא. ליאן שירותי סיעוד מציעה את בתי האבות המקצועיים ביותר. כך נוכל לחסוך לכם זמן ומאמץ בחיפוש אחר בית אבות סיעודי ואף לחסוך לכם את עוגמת הנפש שכרוכה בשירות סיעודי לקוי הניתן בבית אבות שונים ושקיים קושי בגילויו, הן בשלב החיפוש והן בשלב הטיפול הסיעודי.

 

חברתנו מספקת את כלל השירותים הסיעודיים לבני הגיל השלישי ובכל גיל בו נדרש סיעוד בשל מצבים רפואיים שונים. הטיפול הסיעודי יכול להינתן בבית המטופל באמצעות סיעוד צמוד, טיפול אחות פרטית וכד’, וכן טיפול במוסדות רפואיים כגון בתי אבות ובתי חולים. חברתנו עושה את המיטב על מנת להבטיח שהטיפול הסיעודי ייעשה באופן המקצועי ביותר. לשאלות נוספות פנו למוקד הטלפוני שלנו ונשמח לעזור.

 

בית אבות סיעודי רק עם ליאן שירותי סיעוד.
להזמנת בית אבות סיעודי ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו: 050-8308218

ליאן שירותי סיעוד-תמיד איתכם

חברת סיעוד “ליאן שירותי סיעוד”.

להזמנת חברת סיעוד ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו: 050-8308218

דילוג לתוכן