בית אבות

מחפשים חברת סיעוד? מצאתם!

חברת סיעוד “ליאן שירותי סיעוד”.

מחפשים בית אבות? מצאתם!

בית אבות תל אביב

בתי אבות בסטנדרט גבוה.
ליווי רפואי 24/7
בתי אבות בעלי צוות מסור.
בית אבות הדואג לרווחת דייריו.
חדרי מגורים ברמה גבוהה.
בית אבות מתקדם ואיכותי.
במהלך השנים, חברתנו עובדת על מנת להתאים את שירותיה לצרכים המתעוררים ביחס לרוח התקופה. כיום אנו מציעים שירותים מיטביים עבור בני הגיל השלישי. לרווחת הדיירים אנו מציעים בית אבות עם שירותים מהשורה הראשונה, בית אבות המציע שירותים חברתיים נרחבים, חוגים ושירותי הווי שונים, בית אבות המצויד באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, חדר אוכל מאובזר, שירותים רפואיים 24 שעות ביממה, חדרי מגורים ברמה גבוהה, צוות עובדים מסור ואדיב המכבד את כלל הדיירים, ועוד.
כיום בית האבות הינו פעיל באופן נרחב. אנו מציעים אלטרנטיבות שונות כאשר רמת האוטונומיה מאפשרת זאת. סביב למנהלי בית האבות קיים צוות של אנשי מקצוע בתחומי בריאות, לינה וקייטרינג במטרה לתרום באופן יום יומי לרווחתם וביטחונם של התושבים בבית אבות. כל המבנים נמצאים תחת הסכם לרווחה, הם מציעים שירותים באיכות גבוהות במחירים נוחים, דבר המתאפשר הודות למעמדו של המוסד. אנו עושים כל מאמץ לכבד את זהות המרבית של כל אחד, באורח החיים שלהם, ההיסטוריה שלהם, תרבותם ודתם.
דיירי בית האבות מרוצים מאד מרמת השירותים הניתנים להם ויודעים כי יש להם כתובת בכל עניין שהוא ובכל בזמן במהלך שעות היממה. הפעילות השונות שאנו מציעים ממלאות את זמנם של דיירינו, שרוקמים קשרים חברתיים ונהנים ממאמצי הצוות המקצועי להעניק להם את הטוב ביותר. אל תיכנעו לסטיגמות, דאגו כי מקורביכם יזכו לטוב ביותר כפי שהם ראויים לו.

 

בית אבות – כל הפתרונות במקום אחד.
האם קיימים אנשים קשישים שהנךבית אבות מעוניין ברווחתם? ייתכן שיש לך בן משפחה מבוגר שדורש טיפול? אם אתה רוצה לשנות את התמיכה פיזית והמוסרית לאנשים בגיל השלישי כדאי לחשוב על מעבר לבית אבות. אנו שומרים על עקרונות ההיגיינה, מושגי יסוד מזון, עקרונות של תנועה בטוחה, פעילות הווי ותמיכה בריאותית, על מנת להבטיח את האוטונומיה של אנשים בסביבת החיים החדשה שלהם.
נותני השירותים אצלנו הוכשרו לעניינים שונים; ליישם טכניקות בסיסיות לטיפול (אמבטיה) וטיפול ספציפי (תחבושות, תרופות, וכו ‘), להקים מערכת יחסים עוזרים אפקטיביות עם לקוחות , לתקשר ביעילות עם לקוחות ובני משפחותיהם, עם חברי צוות הטיפול, לספק טיפול לטווח ארוך בבית חולים (בית אבות), לתפעל מרכז בריאות ושירותים חברתיים, פעילות יחידה לטיפול בקהילה דתית, תפעול מרכז השיקום בבית אבות. אצלנו תמצאו גם מרפאה מתפקדת, בית חולים, כוחות אבטחה ופעילויות העשרה.

בבית אבות נעשית דאגה לקידום הבריאות המבוססת על ההתחשבות בצרכי הבריאות, ההשתתפות אפקטיבית של האוכלוסייה ושותפות מתאימה. אנו מזמינים את כלל האוכלוסייה להיות שותפים פעילים לבריאותם ולא רק להיות צרכני מידע פאסיביים. אנו מאמינים כי מעבר להיותו מקום לליווי רפואי של אנשים בגיל השלישי לחייהם, בית אבות הינו מקום מרכזי להתפתחות אישית, ולכן עליו לכלול פעילויות חברתיות חוגי העשרה, פעילויות ספורט ובסיכומו של דבר פעילויות רבות ככל האפשר. אנו דוגלים בגישה לפיה חיים פעילים וחיי חברה תורמים לבריאות האדם, לאיכות חייו ולמצב רוחו. בית אבות בסטנדרט גבוה לבני הגיל השלישי.

להזמנת בית אבות ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו: 050-8308218

ליאן שירותי סיעוד-תמיד איתכם

חברת סיעוד “ליאן שירותי סיעוד”.

להזמנת חברת סיעוד ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו: 050-8308218

דילוג לתוכן