בתי אבות

מחפשים חברת סיעוד? מצאתם!

חברת סיעוד “ליאן שירותי סיעוד”.

מחפשים בתי אבות? מצאתם!

בתי אבות רגילים וסיעודיים.
בתי אבות בכל הארץ.
פעילויות ספורט והעשרה.
בית אבות למצבי סיעוד שונים.
צוות מסור ואדיב.

בתי אבות בפריסה ארצית.בתי אבות
האם קיימים אנשים קשישים שהנך מעוניין ברווחתם? ייתכן שיש לך בן משפחה שדורש טיפול בבית? אם אתה רוצה להפוך את תמיכה הפיזית באנשים למקצועית, הנה מידע על סיעוד קשישים בבתי אבות, אשר הופכים את האוטונומיה בסביבת החיים של הקשיש לנוחה ובטוחה.

האוכלוסייה המבוגרת דורשת יותר טיפול במגזרי בריאות שונים. זו הסיבה הקפדה על בריאות טובה, כושר גופני ומיומנות ידנית נדרשים בגיל זה. בבתי אבות מטפלות אחיות/ים, סייעות/ים ועובדים שונים שעברו הכשרה המספקת להם את הכישורים הבאים בהתאם לתפקידם:

להבין וליישם טכניקות בסיסיות לטיפול (אמבטיה) וטיפול ספציפי (תחבושות, תרופות, וכו ‘), להקים מערכת יחסים עוזרים אפקטיביות עם הקשישים, לתקשר ביעילות עם לקוחות ובני משפחותיהם, עם חברי צוות הטיפול, טיפול לטווח ארוך, מרכז בריאות ושירותים חברתיים, יחידה לטיפול בקהילה דתית, בית הספר – משרד בריאות, שיעורי בית אוטונומיים, סוכנות סיעוד, מרכז שיקום, מרפאה, בית חולים, כוחות אבטחה ועוד.

 

בתי אבות הינם מסגרות חשובות בפן הבריאותי עבור אנשים בגיל השלישי, ויש המהווים דוגמא לאיכות גבוהה של טיפול וצוות רפואי של מצוינות. אתגרים רבים עומדים בפני בתי אבות, הן מבחינה רפואית, סוציאלית ובטיחותית. בתי אבות ברמה גבוהה יתאפיינו בבית חולים בעל מבנה מודרני עם 24 שעות של שירות, ומרכזים מצוינים שמציעים את הטכנולוגיה והידע הרפואי הטובים ביותר כך שלחולה יש את הביטחון שיוכל לקבל אבחון מידי ואת הטיפול הטוב ביותר.

 

בתי אבות למצבי סיעוד שונים.בתי אבות מקצועיים
בבתי האבות שלנו קיימים שירותי ביקור מוסדרים. קיימים טיפולים רפואיים שונים שיועילו עמכם. בתי האבות שלנו ידאגו כי כל הבגדים שלך יכובסו, ייובשו ויועברו לחדר שלך. יועיל אם תותיר את עם הבגדים את השם שלך. מבחינת חפצי ערך ורכוש, מלאי אישי של החפצים שלך יושלם באמצעות הודאה. רצוי לא להביא פריטים יקרים מאוד. שים לב שהשובים בתי אבות אחראים לביטוח הרכוש שלהם. עדיף שפריטים חשמליים חדשים ילוו בקבלה. עבור פריטים חשמליים אחרים נארגן בדיקת בטיחות על ידי החשמלאי שלנו. מנהל העסקים שלנו יהיה בבקשה לסדר את זה בשבילך ולייעץ לך מהעלות. מבחינת בעלי חיים, המשפחה שלך מוזמנת להביא חיות מחמד לביקור במהלך שהותכם בתיאום מראש. מבחינת עישון, בתי אבות כוללים בד”כ מספר אזור עישון בסביבה הקרובה של הבניין. מבחינת בטיחות אש, אנו מודעים לסכנה של אש בבתי טיפול, במיוחד עבור אלה עם ניידות מוגבלת. לכן בתי אבות כוללים מערכות לגילוי אש, המסוגלות באופן אוטומטי לכבות את רוב השריפות בשלב מוקדם מאוד. בתי אבות אצלנו כוללים מעליות נוסעים לשירות הקומות העליונות שלנו ויכולות להכיל בנוחות כיסאות גלגלים

 

בחברת ליאן שירותי סיעוד הצבנו לעצמנו שתי משימות חיוניות: הדדיות וסולידריות. ליאן שירותי סיעוד שמה לה למטרה להציע לאוכלוסייה שירותים המאפשרים גישה טיפולית, כמו גם שירותים רפואיים-חברתיים, במיוחד למשפחות ולאנשים מבוגרים. סולידריות של רווחה ושל הזכות לבריאות לכל. צרו עמנו קשר במוקד הטלפוני שלנו לקבלת מידע נוסף באשר לבתי אבות בחברתנו.

בתי אבות אמין ומשתלם
להזמנת בתי אבות ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו: 072-3385880

ליאן שירותי סיעוד-תמיד איתכם

חברת סיעוד “ליאן שירותי סיעוד”.

להזמנת חברת סיעוד ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו: 050-8308218

דילוג לתוכן