מטפלות סיעודיות

מחפשים חברת סיעוד? מצאתם!

חברת סיעוד “ליאן שירותי סיעוד”.

מחפשים מטפלת סיעודית ? מצאתם!

מטפלות מקצועית.
שירות יעיל ומקצועי.
מטפלות ושירותי סיעוד נוספים.
סיעוד מסביב לשעון.
מטפלות סיעודיות צמודות.

מטפלת סיעודית עם ליאן שירותי סיעוד אתם בידיים טובותמטפלת סיעודית
האם יש תכנית בכתב של טיפול מטפלת סיעודית לכל לקוח? האם זה שונה, ואם כן, באיזו תדירות? ליאן שירותי סיעוד מפתחת תכנית אישית לחלוטין של טיפול לכל לקוח. המטרה היא לתעד את סוג שירותי הטיפול הנדרש. הדבר חשוב במיוחד כאשר הלקוח רוצה ליזום טיפול. ברגע שהלקוח, בני המשפחה ומטפלת סיעודית מסכימים על תכנית של טיפול, צוות המשרד ישתמש במידע זה כדי להמליץ למטפלת סיעודית על אופן סיפוק השירות, להקים את לוח הזמנים, ולתכנן ניטור ותקשורת.

תכניות של הטיפול נבדקות יחד עם נטפלת סיעודית, הלקוח והמשפחה לפחות כל שישה חודשים, אך הן עשויות להיבחן באופן תכוף יותר. הסקירה הינה תהליך חשוב כדי להבטיח את הלקוח מקבל את הרמה המתאימה של טיפול ומרוצה מהנוחות וממתן הטיפול.

בליאן שירותי סיעוד, אנחנו מבינים את הקשיים העומדים בפני משפחה כאשר אדם אהוב אינו יכול לבצע משימות אישיות, כמו רחצה וטיפוח בעצמם כתוצאה מפציעה, מצב רפואי, או פשוט חלק מתהליך ההזדקנות. ליאן שירותי סיעוד היא חברה מנוסה בעלת תכניות טיפול אישיות המוצעות בנוחות של הבית או במוסד רפואי. שירותי טיפול אישי בבית באמצעותנו מציעים למשפחות את ההזדמנות לקחת פסק זמן מאחריות הטיפול, תוך שהם משאירים את חיי יקירם בידיו של מטפלת סיעודית מקסימה ומהימנה. שירותי הסיעוד של מטפלת סיעודית כוללים את הפעולות הבאות: סיוע בסביבת רחצה בטוחה, סיוע בצרכיי טיפוח והיגיינה יומיים, סיוע בהלבשה, סיוע בהליכה, מיצוב יציבה, דיאטה מיוחדת / הכנת ארוחה, סיוע בארוחות והאכלה.

 

מטפלת סיעודית מקצועית אשר זמינה 24/7
ליאן שירותי סיעוד היא מהספקיות המובילות של טיפול סיעודי, מציעה שירותים מותאמים אישית של מטפלת סיעודית כדי לענות על הצרכים הייחודיים של יקיריכם. לקשישים רבים, המתגוררים בבית במשך שנים רבות, הישארות בבית היא בראש סדר העדיפויות. ליאן שירותי סיעוד מספקת שירותי מטפלת סיעודית באמצעות טיפול בבית שיכולים לעזור להאריך את יכולתו של אדם לחיות באופן עצמאי ולהזדקן בבטחה באמצעות נוכחות מטפלת סיעודית. הטיפול בבית בנוי סביב הרעיון של האינטראקטיבי של הסיעוד אשר הופך את היום-יום בטיפול להזדמנויות לשיחה משמעותית עם מטפלת סיעודית ופעילויות נרחבות ובכך מסייעות להעשיר את חייהם של קשישים פיזי, נפשי, חברתי, ורגשי. מעזרה עם ארוחות וניידות לטיפול וסידורים אישיים, הטיפול בבית באמצעות מטפלת סיעודית מעניק יד לעזרה תוך שיפור איכות החיים של לקוחותינו.

האם מטפלות סיעודיות מטעם ליאן שירותי סיעוד תשהה איתי כל הזמן? איך אני אפגוש את המטפלת הסיעודית שלי? במהלך השיחה הראשונית והביקור בבית, רכזת טיפול לקוח תתעד את השירותים הנדרשים והעדפותיו של הלקוח להתאמת מטפלת סיעודית. לאחר מכן, רכזת טיפול לקוח בוחרת במטפלת הטובה ביותר עבור הלקוח ותארגן מפגש ראשוני בין הלקוח למטפלת הסיעודית והרכזת תציג כל אחד מחברי צוות החדש. בפגישה שתיערך, כל אחד מהצדדים המעורבים יסקרו את תכנית הטיפול על מנת להבטיח שכולם מסכים ומבינים מה הם שירותים שיסופקו.

מה אם המטפלת הסיעודית שלי חולה או בחופשה? ליאן שירותי סיעוד מעסיקים צוות של מטפלים, כך ששירות הטיפול שלך לא יופרע אם מישהו חולה או יוצא לחופשה. אם המטפלת הסיעודית שלך אינה זמינה, רכזת טיפול לקוח תארגן מטפל אחר ותיצור עמך קשר מראש בנוגע לשינוי. רכזת טיפול לקוח גם תציג לך מטפלת ביניים ותבדוק את תכנית הטיפול שלך עם מטפל ביניים לפני תחילת השירות. המטרה שלנו היא להבטיח כי השירותים מסופקים כצפוי. הבטיחות והביטחון שלך הם בראש סדר עדיפויות שלנו.

מטפלת סיעודית תטפל ותלווה אתכם באופן צמוד.
להזמנת מטפלת סיעודית, ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו: 050-8308218

ליאן שירותי סיעוד-תמיד איתכם

חברת סיעוד “ליאן שירותי סיעוד”.

להזמנת חברת סיעוד ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו: 050-8308218

דילוג לתוכן