מטפלים סיעודיים

מחפשים חברת סיעוד? מצאתם!

חברת סיעוד “ליאן שירותי סיעוד”.

מחפשים מטפלים סיעודיים? מצאתם!

מטפלת סיעודית מקצועיית.
שירות סיעודי מקצועי ומהימן.
מטפלת סיעודית בבית או במוסדות רפואיים.
מטפל סיעודי לכל סוגי הסיעוד.
אוזן קשבת למטופל ולמקורביו.

מטפלים סיעודיים עם שנות ניסיון רבות בתחום.
מטפלים סיעודיים הם מי ששירותיהם יישכרו לצורך טיפול פיזי ורגשי באדם במצב סיעוד. מטפלים יכולים להיות שותפים, בני משפחה או חברים קרובים, אולם אלו לרוב לא הוכשרו לתפקיד המטפל. פעמים רבות המטפלים הסיעודיים הם עורק החיים של האדם הסיעודי. הנה כמה דברים שמטפלים סיעודיים מבצעים מתוקף תפקידם: רכישת מזון, סיוע באכילה, סיוע במתן תרופות, סיוע בהתרחצות ובהתלבשות, שימוש בחדר האמבטיה, ניקון הבית וכיבוס הבגדים, תשלום החשבונות, תמיכה רגשית באדם הסיעודי, קיום פגישות, בדיקות, ליווי לביקורים ולטיפולי רופא, ניהול בעיות רפואיות בבית, תיאום טיפול עם גורמים רפואיים, החלטה מתי יש לחפש טיפול רפואי או לפנות כאשר יש בעיות חדשות. כל העבודה הזו עולה זמן וכסף עבור מטפלים סיעודיים. כמו כן, יכולה להיות עלות לבריאותו של המטפל הסיעודי ולרווחתו, אבל לעתים קרובות המטפל פשוט ממשיך לעשות את מה שצריך לעשות ומבקש להתנהל באופן עצמאי.

כאשר אתה שוכר שירותי מטפלים סיעודיים, אתה צריך להיות בטוח שאתה שם את רווחתו של האדם הסיעודי מעל הרווחה שלך. האהבה שלך לאדם זה יכולה לתת לך את האנרגיה לנסוע ולחפש עזרה עבורו בזמן קשה זה. ובכל זאת, טיפול היא עבודה קשה. קיימים מטפלים רבים המלווים את האדם הסיעודי 24 שעות ביממה במשך חודשים או אפילו שנים.

אנו מספקים רעיונות כיצד לטפל בעצמך ולמצוא את התמיכה והעזרה שאתה צריך. אנחנו גם נותנים טיפים למטפל הסיעודי בנוגע לאופן בו יש להיות מוכן לחלק מהבעיות שעלולות לצוץ. להיות מטפל זו עבודה קשה, אבל זו עבודה חשובה ומתגמלת. כיום קיימים רבים המסתייעים במטפלים סיעודיים. כל אחד מהם היה זקוק למטפל בשלב מסוים כדי לעזור להם דרך החוויה האישית שלהם. ליווי סיעודי באמצעות מטפל סיעודי יכול להיות חשובים מאד לבריאות האדם הסיעודי.

 

מטפלים סיעודיים הטובים ביותר בארץ.
חברת ליאן שירות שירותי סיעוד מספקת מטפלים סיעודיים עבור אנשים סיעודיים במצבים בריאותיים שונים. פעילותם של מטפלים סיעודיים בחברתנו תחסוך למשפחת האדם הסיעודי זמן ומאמץ רבים שכרוכים בטיפול באדם הסיעודי. כמו כן, חברת ליאן שירותי סיעוד תעמוד לרשותכם בכל שאלה או בקשה, ובמקרים בהם צצות בעיות או קיים שינוי בסטטוס האדם הסיעודי. אני מאמינים כי לעבודה המשותפת עם האדם הסיעודי ועם משפחתו קיימת תרומה חשובה לטיפול באדם הסיעודי, כך שעבודת מטפלים סיעודיים תיעשה בצורה האופטימלית.

חברת ליאן שירותי סיעוד פועלות בגין ארבעה עקרונות היסוד של תנועה הדדית: דמוקרטיה: “אדם אחד, קול אחד”. עובדים שירותיים וטיפוליים נבחרו בקפידה על מנת להבטיח ניהול קפדני והכללה של שאיפות חברתנו. חופש: חופש להצטרף וחופש לפעול יחד בקבוצות של אנשים פועלים של כל הכוחות. אחריות: הפעילות ההדדית נערכת עם החיפוש הקבוע אחר אחריות כפולה: זו של אנשים כשחקנים בבריאות שלהם, וזו של מוסדות שונים כדי להבטיח עמידה בהתחייבויות. סולידריות: בהתחשב בכך שבריאות הפרט אינה סחורה, הפעולה ההדדית דוחה אפליה. יש לשקול באופן מקיף עודפים של פעילויות מסוימות להתפתחות אחרת כדי לענות טוב יותר על המטרות הכללית של פעולת הסיעוד.

מטפלים סיעודיים מנוסים ומעולים.
להזמנת מטפלים סיעודיים ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו: 050-8308218

ליאן שירותי סיעוד-תמיד איתכם

חברת סיעוד “ליאן שירותי סיעוד”.

להזמנת חברת סיעוד ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו: 050-8308218

דילוג לתוכן