מימוש זכויות רפואיות

מימוש זכויות רפואיות
הידעת? בעזרת מימוש נכון של זכויות רפואיות תוכל מבן אדם שחי מקצבה של 3,000 ש”ח בחודש לבן אדם שחי בכבוד ומתקיים מלפחות 9,500 ש”ח בחודש! כל זה תוכלו לעשות באמצעות גורמים וגופים פרטיים שיעזרו לכם לממש את זכויות אלה תמורת שכר או עמלה הנגזרת ממימוש הזכויות.

אין צורך להזכיר את הקושי של בן אדם בימינו לדרוש ולממש את הזכויות הרפואיות המגיעות לו מגופים אחראים כמו ביטוח לאומי וכדומה. בדיקות קשות שנערכות זמנים ארוכים, לפעמים משפילים וגם אחרי כל זה לא תמיד תזכה לקבל ולממש את הזכויות הרפואיות שמגיעות לך.

חשוב כמובן להזכיר שגם בהמון מקרים הבן אדם אינו מודע לכך שזכאי לפיצויים מביטוח לאומי.

אילו זכויות אני יכול לתבוע? ובכן יש מספר רב של זכויות רפואיות אותן תוכל לממש כגון: נכות כללית, שמירת הריון, תאונות אישיות, פגיעות בעבודה, גמלת סיעוד, נפגעי פעולות איבה, גמלת ניידות, חוק פיצוי נפגעי פולין,פטור רפואי ממס חוק לפיצוי נפגעי גזזת, החזרים ממס הכנסה, תוספת לקצבת זקנה, זכויות עובדים במקרה של פשיטת רגל והבטחת הכנסה.

זכויות רפואיות למימוש

נכות כללית – כיום תושב ישראל אשר סובל מליקוי מסוים (גופני או נפשי) או שאינו מרוויח סכום המשתווה ל 25% ממוצע המשכורות במשק, זכאי לקצבת נכות כללית. כמובן שיש התניות מסוימות כגון: גיל (מעל גיל 18 ועד גיל הפרישה ע”פ החוק), נפגעים נפשית בהתאם לסעיפים 33 או 91 ובעלי אחוזי נכות של 40% – 70%, אין לבן אדם הכנסה בפועל מעבודה שהכנסתה עולה על קריטריונים מסוימים ועוד התניות רבות.

פגיעות עבודה – נפגעי תאונות בזמן העבודה או בדרכם אל העבודה זכאים לטיפול חינם. במידה וקיימת פגיעה אשר מונעת ממכם להמשיך לעבוד אתם זכאים לנכות מהעבודה ולקבל גמלת נכות מהעבודה ופיצוי על זמן העבודה שהפסדתם או תפסידו בעתיד.

נפגעי פעולות איבה – לצערנו במצב של היום במדינת ישראל קיימים אלפי בני אדם אשר נפגעו מפיגועי טרור בצורה פיזית או נפשית. לנפגעים אלה מגיע לקבל הכרה וקצבה מחברת ביטוח לאומי. במידה ונפגעתם כאשר ביצעתם תפקידכם בתור לוחם צה”ל, משטרה או כוחות הביטחון אתם זכאים לטיפול רפואי חינם ובנוסף לכך עזרה בתהליך ההכרה וקביעת אופי הפציעה מול גורמים מוסמכים במשרד הביטחון.

נפגעתם ? פנו עוד עכשיו לחברות העוזרות למימוש זכויות רפואיות ותוכלו לקבל את היחס המגיע לכם מביטוח לאומי בצורה מהירה ונוחה.

דילוג לתוכן