עובדים זרים לסיעוד

מחפשים חברת סיעוד? מצאתם!

חברת סיעוד “ליאן שירותי סיעוד”.

מחפשים עובדים זרים לסיעוד? מצאתם!

עובד/ת זר/ה לסיעוד לפרקי זמן שונים.
סיעוד צמוד או חלקי.
עובד/ת זר/ה לסיעוד ברחבי הארץ.
עובד/ת זר/ה לסיעוד עפ”י ראיון אישי.
מקצועיות ומסירות למקצוע.

עובדים זרים לסיעוד על ידי ליאן שירותי סיעוד
עובדים זרים לסיעוד יוכלו לתת את המענה הנכון עבור האדם הסיעודי ולשהות עם האדם הסיעודי במשך שנים ארוכות, לקשור יחסי מטפל-מטופל ובכך להפוך את הטיפול באדם הסיעודי לטיפול נעים ומשפחתי. הדבר יבטיח לכם בטחון אלו שאין באפשרותם לתפקד. עובדים זרים לסיעוד מטפלים בכל צרכיו של האדם הסיעודי במהלך כל שעות היממה. הקושי בתפקוד עבור אדם סיעודי אינו קושי שיש לראות כמובן מאליו. האדם הסיעודי זקוק לעזרה בתחומי חיים רבים, עזרה שאנחנו לא תמיד יכולים לספק לו כבני משפחה, שכן לביצוע הסיעוד נדרשים זמן ומאמץ רבים. קיימים מצבי סיעוד שונים. לעיתים אדם נזקק לסיעוד בשל מחלה פתאומית, תאונה כלשהי או זקנה. מצבים שונים דורשים סיעוד שונה. כך לדוגמא, אדם בעלת מוגבלות תפקודית חלקית יזדקק לליווי חלקית, ואילו אדם בעל קושי תפקודי גבוה יצטרך ליווי צמוד. גם אופי הסיעוד יינתן בהתאם לצרכיו של האדם הסיעודי. אדם קשיש יצטרך לרוב סיוע צמוד שיאפשר לו בכלל התחומים, בין אם באכילה, התרחצות והתניידות. אדם סיעודי בעל קושי תפקודי חלקי יצטרך סיוע חלקי, וכך הטיפול יוכן אף הוא בהתאם.

המשותף לכלל אופני הסיעוד הוא הקשר האנושי שנוצר בין עובדת זרה לסיעוד לבין המטופלים. אדם סיעודי נוטה לעתים לדיכאון או להתבודדות, ואילו השיח שנוצר עם המטפל משפר את מצב רוחו של המטופל ומחדש את קשרי האנוש שבמצבים סיעודיים לא בהכרח קיימים.

 

עובדים זרים לסיעוד, אנו הטובים ביותר בתחומינו

עובדים זרים לסיעוד מגיעים ממרחק במטרה לבצע תפקיד בעל אופי תובעני, כאשר המוטיבציה שלהם לעבודה הקשה הינה גבוהה. אותם עובדים זרים מגיעים לישראל במטרה לכלכל את עצמם ואת בני משפחתם, ומכך במידה רבה נובעת מסירותם וחריצותם של אותם עובדים זרים לסיעוד. חברתנו בוחרת עובדים זרים לסיעוד על פי ראיונות אישיים ובדיקת רזומה במטרה לוודא כי עובדים זרים לסיעוד המועסקים בחברתנו הינם המועמדים הנכונים לתפקיד ועל פי דרישות חברתנו. העובדים הסיעודיים בחברתנו נדרשים לעמוד בסטנדרטים גבוהים של שירות על מנת להבטיח את הטיפול באדם הסיעודי. קיימים מופעים שונים של שירות סיעודי. חלק מהטיפולים הינו על בסיס חלקי כאשר המטפל מלווה את הדם הסעודי במשך מספר שעות ביום בהתאם למצבו, או לחליפין קיים שירות של ליווי מלא, כאשר עובדים זרים לסיעוד דואגים לצרכיו ההגייניים, לתזונה ולניקיון. אופי השירות מביא לידי קרבה רבה בין העובדים הזרים לסיעוד לבין המטופלים, וליחסי אנוש חמים המהווים סיפוק הן עבור העובדים הזרים לסיעוד והן עבור המטופלים. חברתנו מבטיחה עובד/ת זר/ה לסיעוד הנאמנים לתפקידם, אחיות לליווי לאחר ניתוח, מטפלים סיעודיים שונים, שירות בתי אבות, שירותי סיעוד פרטיים, שירותי סיעוד לקשישים ועוד. מגוון השירותים שאנו מציעים הינם שירותים מקצועיים אשר עומדים בקריטריונים גבוהים של איכות ואמינות. לשאלות בעניין עובד/ת זר/ה לסיעוד או לגבי שאר השירותים שאנו מציעים, תוכלו לפנות אלינו בכל עת ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.

 

עובדים זרים לסיעוד עבור מצבי סיעוד שונים.
להזמנת עובדים זרים לסיעוד ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו: 050-8308218

ליאן שירותי סיעוד-תמיד איתכם

חברת סיעוד “ליאן שירותי סיעוד”.

להזמנת חברת סיעוד ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו: 050-8308218

דילוג לתוכן